Strona główna

Zobacz, skorzystaj...

  • Zdjęcie: wieczor_uwielbienia_00001.jpg
  • Zdjęcie: 3 staly konfesjonal.jpg

AKTUALNE INTENCJE MSZALNE


Niedziela 19 listopada


6:30 + Jan Prus w 6. r. śm.

8:00 + Jan Wojnowski w 3. r. śm.

9:00 - Szpital

9:30 + Leokadia i Jan Rodak


11:00 + Franciszek Stuglik w 12. r. śm.

12:30 + Maria Żak w 18. r. śm.

14:00 - Za parafian

18:00 - gregoriańska

18:00 + Bernadeta Chmiel w 2. r. śm.

19:30 + Irena i Janusz Geisler

Poniedziałek 20 listopada


6:15 + Władysław i Emilia Babińscy, Tadeusz Mokwa

6:15 + Maria Matulewicz

7:00 + Zofia Pabis w 11. r. śm.

8:00 + Piotr Bieliński w r. śm.

18:00 + gregoriańska

Wtorek 21 listopada


6:15 - O łaskę uzdrowienia dla Agaty – za przyczyną Najśw. Maryi Panny i św. Józefa

6:15 + Marianna Zarębska

7:00 - O Boże bł. i opiekę MB i łaskę zdrowia dla Leszka Borgosza

8:00 + Janusz Ficek

18.00 + gregoriańska

Środa 22 listopada


6:15 + Józef i Katarzyna Gibas z dziećmi: Stanisławem, Janem, Rozalią i Natalią

7:00 + Marian Wołek z rodzicami i rodzeństwem

8:00 + Cecylia i Tadeusz Skorupa

18:00 + gregoriańska

18:00 – wspólna: ++ Józef Adamus, Józef Rusinek, Czesława Tadrała, Edward Rychter, Marian Talar, Zdzisław Osowski, Marianna Zarębska, Rozalia Liczek, Sebastian Janosz, Stanisława Kubień, Janusz Janicki, Agnieszka Homel, Adam Wróbel, Janina Mytyl, Róża Bilska, Ewa Prus, Kamila Mizera, Józef Charzewski, Władysław Buda, Stanisław Wądrzyk, Jerzy Zwieńczak, Danuta Woźniacka, Helena Włosowicz, Marian Kowalski, Jadwiga Kudłacik, Mieczysław Markowski, Olga Żbik, Władysława Siwek, Józef Pinocci, Władysła

Czwartek 23 listopada


6:15 + Władysława Chmiel

6:15 + Agnieszka Szlagor od sąsiadów z bloku ul. 1 maja 19

6:15 + Władysława Kasperek, s. Sławomir

7:00 + Władysław Żydek

8:00 + Pelagia i Adam Chrustek


18:00 + Stanisław Mazgaj w 4. śm.

18:00 gregoriańska

Piątek 24 listopada


6:15 + Zdzisław Osowski

6:15 + Maksymilian Szejok

7:00 + Adam Wróbel

7:00 + major Iwanicki

8:00 - Dziękczynna za uratowanie życia

18:00 + gregoriańska

18:00 - Jerycho – o uświęcenie własne i nawrócenie grzeszników, heretyków, schizmatyków i niewierzących

Sobota 25 listopada


6:15 + Antonina i Stanisław Matlak, s. Stanisław

6:15 + Franciszek i Katarzyna Pająk

7:00 + Zofia Żydek w r. śm.

8:00 + Hieronim Ciechanowski

18:00 - gregoriańska

18:00 - Jerycho – za dusze w czyśćcu cierpiące

Niedziela 26 listopada


Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata

6:30 + Stefania i Stanisław Jończy z rodzicami

8:00 - O Boże bł. i dary Ducha Świętego w 18. r. ur. Krzysztofa

9:00 - Szpital

9:30 + Leszek Holcman w r. śm.

11:00 + ks. Józef Sanak i Sylwester Pękala

12:30 + Maria i Ignacy Chrapkiewicz

14:00 - Za parafian

18:00 - gregoriańska

19:30 + Stanisław Pindel (w 1. r. śm.) oraz Adolf

 

 


            Copyright by Parafia pw. św. Macieja w Andrychowie & www.andrychow.bielsko.opoka.org.pl
          Wszystkie prawa zastrzeżone.